• Tel: 0(262) 641 20 18 - GSM: 0533 266 16 06
  • Eposta: info@rgmimarlik.com
  • Çalışma Saatleri: 09:00-20:00

Hakkımızda

Mimarlık, Biçim Haline Gelmiş Yaşamdır


RG Mimarlık & İç Mimarlık  olarak hem mimari proje , hem iç mimari proje+uygulama konusunda uzmanlaşmış bir ofisiz.  RG Mimarlık & İç Mimarlık için, yatırımlarını değerlendiren işverenlerin memnuniyeti ve müşterinin yeniden çalışma arzusu, belirlediğimiz misyona ulaşma yolunda doğru göstergedir.

Bizim için tasarım, ister büyük ölçekli bir site, ister sadece bir mobilya olsun bir bütündür  ve aynı düşünce mekanizmaları içinde gerçekleşir. RG Mimarlık & İç Mimarlık son derece yaratıcı iç ortamların ve çalışma alanlarının tasarımında ve icrasında yenilikçi bir firmadır. Yaklaşımımızda düzenli bir şekilde modern olan, yarattığımız  alanlar sofistike ve zamansızdır ve herhangi bir bütçeye uyacak şekilde uyarlanabilir.

“İşimizi gerçekten severek yapıyoruz.”

Belki de başarımızın tek ve yegane sebebi de bu. Çünkü biliyoruz ki; ancak bir işi sevdiğiniz zaman o alanda kendinizi daha da geliştirmek ve daha başarılı olmak için çalışırsınız. Tasarım ve uygulama ekibi dahil olan herkes de işini severek yapıyor ve kendi alanlarında gelişebilmek için çaba harcıyor.