• Tel: 0(262) 641 20 18 - GSM: 0533 266 16 06
  • Eposta: info@rgmimarlik.com
  • Çalışma Saatleri: 09:00-20:00

Services List

Proje

RG Mimarlık & İç Mimarlık tasarım ekibi, güzel, dengeli ve rahat yerleşim alanları oluşturuyor. Daha büyük projelerde, müşterilere 3 boyutlu çizimler, mutfak ve banyolar dahil olmak üzere iç inşaat ve mekan planlama fikirleri ile eksiksiz bir çalışma çizimleri verilir.

Read More

Tasarım

Modern çağın estetik anlayışını ve tasarım ilkelerini yasam alanlarına entegre ederek yapılan tasarımın da her zaman yenilikçi özgün bir ifade ile buluşması konusunda titiz davranır. RG Mimarlık & İç Mimarlık, Mimari tasarım anlayışına detay ve kalite katan, yaşam alanıyla kullanıcıları bütünleştiren projeler tasarlamaktadır.

Read More

Uygulama

Mimari tasarım ve uygulama sürecinde bina programı, maliyet, nitelikli görsel algı, ilgili yönetmelikler, enerji performansına yönelik tasarım anlayışı, yapılı/doğal çevreye uyum gibi kriterlerle doğru tasarım kararlarını hızlı ve kaliteli uygulama ekipleriyle hayata geçirir.

Read More

Danışmanlık

Yaptığımız her şeye yansıtılan iyi tasarım, kalite ve buluşa olan tutkumuz var. RG Mimarlık & İç Mimarlık olarak, genelin üstünde benzersiz, orijinal ve kişiselleştirilmiş tasarımlar için sahibinin denetimi altında son derece yetenekli ekiple son teknoloji ürünü planlama, sunum ve görselleştirme hizmetleri vermekteyiz.

Read More