• Tel: 0(262) 641 20 18 - GSM: 0533 266 16 06
  • Eposta: info@rgmimarlik.com
  • Çalışma Saatleri: 09:00-20:00

Uygulama

Mimari tasarım ve uygulama sürecinde bina programı, maliyet, nitelikli görsel algı, ilgili yönetmelikler, enerji performansına yönelik tasarım anlayışı, yapılı/doğal çevreye uyum gibi kriterlerle doğru tasarım kararlarını hızlı ve kaliteli uygulama ekipleriyle hayata geçirir.

Büyük veya küçük hacimli projelerinde elde ettiği planlama stratejisi, isabetli yerleşim ve tasarım kararları alma deneyimi ile projeleri, stüdyo tipi çalışma ortamında, kentten-binaya insan elinin değdiği her ölçekte ele alır.

Tasarımın her aşamasında 3 boyutlu tasarım programlarını ve çalışma maketlerini kullanarak elde edilecek binayı veya çevreyi çeşitli ölçeklerde önceden yaratır.

Firmamız, öncelikle detaylı işçilik ve müşterileri için koleksiyonların küratörlüğünü yapma konusunda kapsamlı bilgi birikimi ile bilinir ve onları hem zarif hem de zarifleştirici bir çevreye entegre eder.

Hem ticari hem de konut iç mekanlarının her bir unsuru dikkatli bir şekilde geliştirilmiş ve düşünceli bir şekilde idam edilmiş ve bu seçimlerin sürdürülebilir tasarım için tutkumuzu yansıtmasını sağlayan bir planlama sürecinin ürünüdür bütün tasarımlarımız. Fonksiyonel ve zarif iç mekanlar yaratmayı amaçlayan, Londra merkezli bir İç Tasarım firmasıdır. Ayrıntılara ve tutkuyu kapsamlı bir şekilde dikkate alan tasarım felsefemizin etkenleri arasındadır.

Yaklaşımımız basittir, müşterinin özetini anlamak ve tarih ve dekorasyona atıfta bulunarak çağdaş bir biçimde yorumlamak suretiyle her işi bir tasarım perspektifi ile ele alıyoruz. Sizin için hazırlanmış, uyarlanmış ve stil sahibi evinizi veya işinizi dönüştürmek için benzersiz bir tam hizmet profesyonel iç mekan tasarımı ve proje yönetimi hizmeti sunmaktayız. Farklı kültür ve çağlardan stil etkilerini kesintisiz olarak harmanlamak için en iyi bilinen firmamız, yaşanabilir, modaya uygun ve işlevsel olan özel alanlar yaratmaktadır.